9K GOOD MORNING KATILIMCI LİSTESİ

AD SOYAD CİNSİYET DOĞUM TARİHİ ÜLKE ŞEHİR TAKIM
Mesut Mert BEYAZITLI Erkek 1992 Türkiye Bursa Bursa Koşu Akademisi
Zühal Vural Kadın 1981 TR Bursa
hüseyin elibol Erkek 1974 TR Bursa BURSA TUR KOMİTESİ
Seda BEYAZITLI Kadın 1991 Türkiye Bursa Bursa Koşu Akademisi
Ceyda Ertaş Kadın 1986 TR Bursa Bursa Koşu Akademisi
Gencay Vural Erkek 1973 TR Bursa
memet hüseyin Erkek 1967 tr Bursa bursa masterler koşu grubu
yakuphan erbay Erkek 1995 TR Bursa Bosch çalışanları tüketim kooperatifi
şerif sürer Erkek 1981 TR istanbul Avrupa RUNURBAN
Ayşe Taycı Kadın 1984 TR Bursa
Arif YILMAZ Erkek 1999 TR Bursa Borusan Atletizm Takımı
Cihangir YILMAZ Erkek 1987 TR Bursa
Gökhan Özel Erkek 1991 TR Bursa İnallar
Sebile Aluç Kadın 1976 Türkiye Bursa
Hakan ÖZEL Erkek 1983 TR istanbul Avrupa
Kemal Dönmez Erkek 1983 TR Bursa
ERİNÇ ONAT Erkek 1983 TR Bursa
HAKAN KARABABA Erkek 1972 TR Bursa
uğur şenyavaş Erkek 1990 TR istanbul Avrupa Runner Bros
Hande Hüma Şenyavaş Kadın 1990 TR istanbul Avrupa Runner Bros
Uğur Zengin Erkek 1990 Turkey Bursa Runner Bros
Berat İNCİ Erkek 1990 TR istanbul Asya RunnerBros
VELİ Yılmaz Erkek 1986 TR Bursa
ömer altun Erkek 1987 türkiye Bursa Bursa Koşu Akademisi
Metin HÜSEYİNOGLU Erkek 1983 TÜRKİYE Bursa Bosch çalışanları tüketim kooperatifi
DENİZ BALABAN Erkek 1982 TR Bursa Runformance
Melih Balaban Erkek 1986 Türkiye Bursa BUKA
Serkan Gülşen Erkek 1987 TR Bursa Adım adım
HAKAN AKIN Erkek 1975 TR Bursa BUKA
Serkan Çakmak Erkek 1994 TR Bursa Beyçelik Gestamp
Selim Özkan Erkek 1988 TR istanbul Avrupa Adidas
MARINA Makarova Kadın 1982 TR Kocaeli
Göksel Muslu Erkek 1990 TR istanbul Avrupa
Atilla Gümüş Erkek 1975 TR Bursa Nilüfer arama kurtarma (NAK)
Gökhan Kahvepınar Erkek 1986 TR Yalova
Özcan umut çalışkan Erkek 1978 TR Bursa
ADEM BİNGÖL Erkek 1975 TR Bursa BORUSAN
İbrahim Demir Erkek 1981 Türkiye Bursa Ferdi
Sinan Suluova Erkek 1971 Türkiye Bursa Bursa Masterler
ASLIHAN GÜZEL Kadın 1984 TR Bursa
NESIBE ALTINTAŞ Kadın 1980 TR Bursa BUKA
HALUK ALEMDAĞ Erkek 1960 TR Bursa BURSA MASTERLAR
AYHAN YETER Erkek 1986 TR Bursa MFI Running Club
Reyhan Özcan Berber Kadın 1985 TR Bursa MFI Running Club
Mehmet Kandemir Erkek 1985 TR Bursa MFI
Yusuf Daşcı Erkek 1985 TR Bursa MFI
Alper ÖZTÜRK Erkek 1988 TR Bursa MFI Running Club
İlyas Güven Erkek 1986 TR Bursa MFI Running Club
BURCU KÜÇÜKYILMAZ Kadın 1976 TR Bursa MFI Running Club
Erhan Döngel Erkek 1980 TR Bursa MFI Running Clup
Asım Kayalar Erkek 1980 TR Bursa MFI Running Club
KAMİL DAYILAR Erkek 1976 TR Bursa MFI Running Club
Berran Öztoprak Kadın 1983 TR Bursa MFI Running Club
Melih Seven Erkek 1989 TR Bursa Mfi Running Club
Oya Bal Yıldız Kadın 1990 TR Bursa MFI Running Club
Esra Yalçınsoy Kadın 1995 TR Bursa MFI RUNNING CLUB
SERKAN ÖZBAYRAK Erkek 1981 TR Eskisehir GKN
GÖKÇEN erdoğan Kadın 1976 TR Kirklareli lüleburgaz runners
Angjelina ERBİL Kadın 1974 Türkiye Bursa
Ömer Deveci Erkek 1980 TR Bursa MFI Running Club
Hüseyin Altay Erkek 1999 TR Bursa Team Engineers
Raşit Tuna Erkek 1976 TR Bursa Bursa koşu akademisi
Bahar Bulut Kadın 1976 TR Eskisehir Eskişehir runners
Cem Mustafa Etçi Erkek 1970 Türkiye Bursa Bosch Koop Çalışanları Atletizim Takımı
Deniz Bulut Erkek 1984 TR Bursa Bireysel
RAHİM ÇALIŞKAN Erkek 1962 TÜRKİYE Bursa
Ali Dinç Erkek 1971 Türkiye Bursa
Ömer Evin Erkek 1986 TR Kocaeli
Şükret Doğru Erkek 1987 TR Bursa Bursa Koşu Akademisi
Sultan Veli Kadın 1986 TR Bursa MFI
Arif GÖKÇEK Erkek 1986 TR Bursa Maysan Mando Koşu Takımı
Alpercan Şentürk Erkek 1998 TR Bursa
Yasin Yusufoglu Erkek 1990 TR Bursa Bursa kosu akademisi
Volkan Koçkara Erkek 1979 TR Bursa
Metin Yıldız Erkek 1986 TR Bursa
Burak Edis Emiroğlu Erkek 1992 TR istanbul Avrupa Ferdi
GÜRCAN KÜÇÜK Erkek 1983 TR Bursa BURSA KOŞU AKADEMİSİ
Gülnaz Ayar Kadın 1991 TR Kocaeli Ferdi
Mustafa Ünal Erkek 1985 TR Bursa MFI Running
Ahmet Soner ÖZALTINDERE Erkek 1978 TR Bursa Buka
AHMET YILDIRIM Erkek 1980 TR Bursa Breşyu Spor Kulübü
HÜSNÜ SERBEST Erkek 1980 TR Bursa
Alper Aytimur Erkek 1973 TR Bursa Adım Adım Bursa
Esma BULUT Kadın 1993 türkiye Bursa Bursa Koşu Akademis,
Özhan Onat Erkek 1983 TR Yalova
Serkan Sapan Erkek 1975 TR Bursa Bursa Koşu Akademisi
SAMET ZEKİ OKATAN Erkek 1991 TR Bursa BURSA KOŞU AKADEMİSİ
Aykut Aykaç Erkek 1997 TR istanbul Asya
Muhammed Okan Atlı Erkek 1989 Türkiye Bursa
Seçkin Akçay Kadın 1989 Türkiye istanbul Asya Rundorfin
Ayşenur Karababa Kadın 1979 TR Bursa
Fatih Bıçkıcı Erkek 1985 TR Bursa Oyak Renault
AZİZ ADAŞ Erkek 1988 TR Bursa yok
RAMAZAN TÜRKMEN Erkek 1987 TR Bursa
UĞUR GÜNDOĞAN Erkek 1988 TR Bursa
Arif Öztürk Erkek 1985 TR Kütahya Ferdi
hasan rahmi şele Erkek 1980 TR Bursa MFI Running Club
HÜSEYİN ACARBAY Erkek 1988 TR Bursa
HAZAL OVAT CAN Kadın 1989 TR Bursa MFI RUNNING CLUB
Uğur Balta Erkek 1988 TR Bursa MFI RUNNING CLUB
Enes Doğanlı Erkek 1985 TR Bursa MFI RUNNING CLUB
Mehmet KÜÇÜKYILMAZ Erkek 1977 TR Bursa MFI Running Club
mithat mutlu Erkek 1983 Türkiye Bursa Bursa Modern Pentatlon
Gökhan Tokgöz Erkek 1987 Türkiye Bursa
selma KILIÇ Kadın 1981 TR istanbul Avrupa BEYFİT
Rasim Taşkın ŞAHİN Erkek 1986 Türkiye Bursa Beyçelik Gestamp
EMİR FARUK TAŞDEMİR Erkek 2011 TR Bursa
Elanur Güler Kadın 1986 TR Bursa BEYÇELİK GESTAMP
İBRAHİM TOPU Erkek 1990 TÜRKİYE Bursa
ÖMER FARUK SINGIN Erkek 1967 TR istanbul Asya Koştur.co
FERYAL SINGIN Kadın 1970 TR istanbul Asya Koşturco
Tuba Batur Kadın 1973 TR istanbul Avrupa Kadıköyrunnersgroup
Yusuf Yılmaz Erkek 1969 TR Kocaeli ÇAGET
İbrahim Koç Erkek 2/72 TR Kocaeli Çaget
Ali Babi Erkek 1985 Türkiye Bursa Öğretmen SK
Mustafa Ayyıldız Erkek 1965 TR Kocaeli Çaget
Aydın Cemal Yanık Erkek 1959 TR Yalova ÇAGET
Yücel Güven Erkek 1964 TR Kocaeli TEMPO
Cavit Bilen Erkek 1953 TR Balikesir Runformance
AYDIN YURT Erkek 1982 TR Bursa
GÜVEN SERTKAYA Erkek 1971 TR Bursa BUKA
Ceren Yıldız Kadın 2001 TR Bursa ÇİMTAŞ
FEYSEL BEYAZ Erkek 1976 TR Kocaeli TEMPO/ÇAGET
İlknur Eren Şen Kadın 1995 TR Bursa ÇimtaşRUN
Nilüfer Erzaim Adal Kadın 1989 TR istanbul Avrupa Ferdi
Musa Armağan ADAL Erkek 1991 TR istanbul Avrupa
Orhan Veyisoğlu Erkek 1982 TR Bursa
HÜSNÜ KARA Erkek 1983 TR Kocaeli Çaget
Özge Sönmezocak Kadın 1989 TR istanbul Avrupa Gazi Running Team
EMRE SÜNGERİÇLİOĞLU Erkek 1988 TR istanbul Avrupa
ALP OBORCU Erkek 1995 TR istanbul Avrupa
BESTE ESENKUL Kadın 1998 TR Bursa ÇimtaşRUN
MUHAMMED ŞAMİL NEFESOĞLU Erkek 1991 TR Bursa
AHMET YEŞİLYURT Erkek 1967 TR Ankara Serbest
Sedat KARGI Erkek 1978 TR Bursa Çimtaş RUN
Engin Temel Erkek 1979 TR Bursa Çimtaş Run
TÜRKAN AYDIN TEKİN Kadın 1978 TR istanbul Asya ADIM ADIM DERNEĞİ
BARIŞ TEKİN Erkek 1979 TR istanbul Asya ADIM ADIM DERNEĞİ
MEHMET YAŞAR Erkek 1977 Türkiye Bursa Çimtaş Run
Servet Yılmaz Erkek 1983 TR Bursa ÇİMTAŞ RUN
Necdet BAŞARAN Erkek 1988 TR Bursa Çimtaş Run
Ahmet Cemal Erumit Erkek 1985 TR istanbul Avrupa
FATMA KÜBRA ATMACA Kadın 1990 TR Bursa
Ozan Akyel Erkek 1996 TR Bursa MFI Running Clup
Emirhan Baytak Erkek 1999 TR Bursa
Halil Terzi Erkek 1974 TR Kocaeli Çaget
Aytekin Aydemir Erkek 1961 TR Kocaeli Çaget
Arif Saatci Erkek 1973 TR Kocaeli Tempo çaget
Erol Kıyak Erkek 1963 TR Kocaeli Çaget
Atilla Çalık Erkek 1976 TR Ankara BizBize Runners
Ahmet Sedat Baydar Erkek 1970 Türkiye istanbul Asya Sadece Koşmuyoruz
Mehmet Yaşar Sivri Erkek 1971 TR Kocaeli Çaget
Ali Bulam Erkek 1993 TR Bursa BUKA
İmdat Kaya Erkek 1978 TR Kocaeli Çaget
Fikret Esengiller Erkek 1981 TR Bursa Maysan mando koşu Takimi
Hüseyin AYAR Erkek 1987 TR Bursa Çimtaş RUN
Furkan Adem Kılıç Erkek 1995 TR Bursa Maysan Mando Koşu Takımı
Alpaslan Pamuk Erkek 1983 TR Bursa Maysan Mando Koşu Takımı
Nezafettin Şahin Erkek 1971 TR Bursa Ferdî
Orhan Candan Erkek 1973 TR Bursa Maysan mando
Duygu Altekin Kadın 1979 Türkiye istanbul Asya Yok
İbrahim Küçük Erkek 1994 TR Bursa Maysan Mando Koşu Takımı
Emre Evcim Erkek 1981 TR Bursa Maysan Mando Koşu Takımı
Ahmet Uransel Erkek 1965 TR Bursa Bursa Triatlon SK
Musab AYDIN Erkek 1987 TR Eskisehir
İnci Aydemir Kadın 1987 TR Bursa
Zuhal UZUN Kadın 1990 TR Balikesir Koala Müzik ve Sanat Merkezi
Can Uzun Erkek 1991 TR Balikesir Koala Müzik ve Sanat Merkezi
Selçuk Gürsel Erkek 1983 TR Bursa
Özkan Yelseli Erkek 1983 TR Bursa Maysan Mando koşu takımı
Ahu Tuğba Kaya Kadın 1982 TR istanbul Asya Buka
Özge Beste Altıntaş Kadın 1997 TR Bursa Maysan Mando Koşu Takımı
Cihangir Yenice Erkek 1988 TR Bursa Maysan Mando Koşu Takımı
Kerem Uzer Erkek 1990 TR Bursa Maysan Mando koşu takımı
Nejla Abbazoğlu Kadın 1976 TR Bursa Maysan Mando Koşu takımı
Tümay Gülerhocaoğlu Kadın 1992 TR Bursa Maysan Mando Koşu Takımı
MUHAMMED TAHA BULUT Erkek 1979 TR Bursa MAYSAN MANDO KOŞU TAKIMI
Meryem GÖKÇEK Kadın 1986 TR Bursa BUKA
Ömer Duman Erkek 1992 TR istanbul Asya
Önder Yıldız Erkek 1979 TR Bursa Adım Adım Bursa
Bilal Yıldız Erkek 1967 TR Kocaeli Tempo
MERT GÜRKAN GÜNDOĞDU Erkek 1994 TR Bursa Karsan Koşu Takımı
Meltem Usta Kadın 1981 TR Bursa
Fatih Balaban Erkek 1994 TR Bursa OZIRUN
Tolga Gürgün Erkek 1972 TR Tekirdag Ferdi
yasemin Altin Kadın 1977 TR Tekirdag Frimpeks Kimya A.S.
Ömer Turğut Erkek 1993 TR Bursa
Aysel Kaçan Kadın 1983 TR Bursa ÇimtaşRUN
Tolga Canöz Erkek 1991 Türkiye Bursa Maysan Mando Koşu Takımı
bülent çetinkaya Erkek 1970 TR Izmir
EVREN TUTKUN Erkek 1981 TR Bursa BUKA
BARIŞ EVCİN Erkek 1992 TR Bursa LEONİ
İrem Gönülal Kadın 1991 TR Bursa LEONİ
Halil Aydın Erkek 1982 TR Bursa LEONI
Ali Uğur ÖZDEMİR Erkek 1995 TR Bursa LEONI
Ufuk Ceylan Erkek 1991 TR Eskisehir
İsmail AZAR Erkek 1978 TR Bursa
Ece AZAR Kadın 2008 TR Bursa
Sinan Akın Erkek 1964 Türkiye Bursa LEONI
BİLAL ÖZ Erkek 1986 TÜRKİYE Bursa
Serdar Baytar Erkek 1973 TR Bursa
Zeynep Seher Birkan Kadın 1968 TR Bursa Leoni
Can Yalaman Erkek 1988 Türkiye Bursa LEONI
YILMAZ GÖKDENİZ Erkek 1977 TR Bursa LEONİ KABLO
DOGAN KAHRAMAN Erkek 1979 TR Bursa leoni
Levent Kuva Erkek 1980 Tc Bursa
Burcu AZAR Kadın 1978 TR Bursa
Selime Bayço Kadın 1980 TR Bursa LEONI
İlkerhan Uzun Erkek 1971 TR istanbul Avrupa İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü
Zekiye Şen Kadın 1977 TR istanbul Avrupa İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü
Halil İbrahim Orhan Erkek 1988 TR Bursa ÇİMTAŞ
Ali Osman Avcı Erkek 1982 TR Izmir
Mesut Caştur Erkek 1980 TR Giresun Çaget
bade maya uğraşan Kadın 1992 TR Bursa LEONI
Ece ÖZCAN Kadın 2000 TR Bursa Maysan Mando
MERVE KONAK Kadın 1987 TR Bursa Çimtaş RUN
Orhan Kahraman Erkek 1974 TR Bursa Bursa masterlar
Mustafa Özgür Erkek 1978 TR Bursa Ferdi
ceren arpak Kadın 1989 TR Bursa
mesut tarım Erkek 1974 TR Bursa ÇİMTAŞ
Umut Karanfil Erkek 1984 TR Bursa Çimtas RUN
müjgan toprakcı Kadın 1969 TR Bursa BUKA
İbrahim Murat Toprakcı Erkek 1968 TR Bursa BUKA
Durali Türkoğlu Erkek 1974 TR Bursa İstanbul atletizm kulübü
Serkan Erbaşı Erkek 1983 TR Eskisehir Savronik
Müslüm Eren Erkek 1971 TR istanbul Avrupa Rundorfin
Musa Enes MERİÇLİ Erkek 1998 TR Bursa DASKUT
Meriç Bay Erkek 1977 TR Bursa Daskut
Barış can Kalan Erkek 1987 TR Bursa Daskut
MUSTAFA MURAT YATGIN Erkek 1992 TR Mugla
ZEHRA CEREN BİLEN YATGIN Kadın 1994 TR Mugla Ceren eczanesi
Ayşenur Hasanoğlu Kadın 2003 TR Bursa
Müge Hasanoğlu Kadın 1997 TR Bursa
Abdullah Cemre Akıncı Erkek 1995 TR Bursa
SAMİYE YILDIRIM Kadın 1986 TR Kocaeli Alfa İdman
Aslı PEhlevan Kadın 1976 TR Bursa
Cihan Bilge Erkek 1977 Türkiye Bursa Cimtas Run
Artun Allahverdi Erkek 2000 TR Ankara
Murat Uslu Erkek 1980 TR Bursa
CANSU ŞAT Kadın 1987 TR istanbul Asya BEYFİT İST
Derya Buğa Kadın 1990 TR istanbul Asya BEYFİT İST
MEHMET SALİH GÜNAY Erkek 1975 TR Bursa MASTERLER ATLETİZM
Gökhan İşsevenler Erkek 1989 TR Bursa
Onur Şimşek Erkek 1978 TR Bursa
Ercan Yaprakkıran Erkek 1967 TR Bursa
ORHAN GÜNER Erkek 1969 Türkiye Yalova YalovaRunners
İsmail Oypan Erkek 1987 TR Kocaeli Tempo Atletizim
Ayşegül Özduman Kadın 1981 TR istanbul Asya Kadiköy Runners
sümmani yelten Erkek 1977 TR Kocaeli TEMPO ATLETİZM
Arif Erdoğan Erkek 1985 TR Kocaeli
Nuri Şen Erkek 1966 TR Bursa Buka
Adem Kalaycı Erkek 1974 TR Kocaeli Tempo
Hakan Altun Erkek 1980 TR Kocaeli Tempo Atletizm
Kürşad Haşhaş Erkek 1983 TR Kocaeli TEMPO
ammar kharzoum Erkek 1999 TR Bursa buka
Muhammet Ayar Erkek 1992 TR istanbul Avrupa Ferdi
ZEYNEP KUŞCU Kadın 1996 TR Bursa BEYÇELİK GESTAMP KOŞU TAKIMI
CAN TOKALI Erkek 1988 TR Bursa BEYÇELİK GESTAMP KOŞU TAKIMI
Sedat öztep Erkek 1997 TR Bursa LEONI
Oya Genç Sırakaya Kadın 1985 TR Eskisehir Eskişehir Runners
EREN DİKİCİ Erkek 1992 TR istanbul Avrupa BEYFİT
Merve Taşkıran Kadın 1992 TR Bursa Beyçelik Gestamp
Merve Özkan Kadın 1992 TR Bursa BEYÇELİK GESTAMP
Rızvan ŞAHİN Erkek 1965 Te Bursa Bursa MasterNecati
Ayçin Saygılı Kadın 1986 TR Bursa Bursa koşu akedemisi
Korhan Sarı Erkek 1991 TR Bursa Maysan Mando
SERKAN KUVET Erkek 1976 TR Bursa BOTANİKRUN
Osman Özdemir Erkek 1977 TR Kocaeli Tempo atletizm
MURAT DEMİREL Erkek 1992 TR istanbul Asya
Salih Çetindere Erkek 1968 TR Bursa Buka
Halil İbrahim Karakuş Erkek 1996 TR Bursa Beyaz Kenyalılar
İsmail Güleçyüz Erkek 1989 TR Afyonkarahisar Hisar Group
Şahin Karasungur Erkek 1979 TR Afyonkarahisar Hisar Group içecek
Merve Argon Kadın 1994 TR Bursa
SÜLEYMAN SANCAKTUTAN Erkek 1970 TR istanbul Asya ANADOLUHİSARI ATLETİZM
Orhan Kaya Erkek 1964 TR Bursa Bursa masterler atletizm kulubu
AYDIN GÖVEN Erkek 1976 TR Bursa DMO
Seyfettin Eran Erkek 1996 TR Bursa
İbrahim Ağlan Erkek 1987 TR Bursa Beyçelik Gestamp Koşu Takımı
Merve Yılmaz Canöz Kadın 1986 TR Bursa
Şule Hasoğlu Kadın 1982 TR Bursa
Erkan Hasoğlu Erkek 1975 TR Bursa
Bulut Yortanlı Erkek 2008 TR Izmir
Yılmaz Deniz Erkek 1992 TR Kayseri
Ali Ruhi Aşar Erkek 1976 TR istanbul Asya .
ALEKSANDR KALMAEV Erkek 1991 RU Bursa BURSA KOŞU AKADEMİSİ
Burcu Bekdemir pütkül Kadın 1989 TR istanbul Asya
Sönmez Yıldız Erkek 1974 TR istanbul Asya Anadoluhisarı atletizm
Selami İncedalcı Erkek 1956 TR istanbul Avrupa
Tuncay Bilge Erkek 1989 TR Kocaeli Forza C.C
yiğit dalgıç Erkek 1997 TR Bursa
Baris Kerem Kurt Erkek 1999 TR istanbul Asya
Çiğdem DEMİR Kadın 1978 TR istanbul Asya Rundorfin
Buket Doğu Kadın 1999 TR Bursa
Furkan Güneş Erkek 1994 TR Bursa
TAHSİN GÜL Erkek 1964 TÜRKİYE Bursa
metin Bozkurt Erkek 1982 TR Bursa Bosch çalışanları tüketim kooperatifi
MUSTAFA KURTULDU Erkek 1951 TÜRKİYE Bursa BURSA MASTERLER
Büşra Turan Can Kadın 1987 TR istanbul Asya Kulübüm yok
Nur Doğu Kadın 1968 TR Bursa
Nurseli Azko Kadın 1994 TR Bursa
CÜNEYT BAKIR Erkek 1979 TR istanbul Avrupa İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM KULÜBÜ
ÇAĞDAŞ ARMAGAN Erkek 1993 TR istanbul Avrupa
GÜLHANIM KAYA Kadın 1992 TR Yalova
Ercan Keskin Erkek 1976 TR istanbul Avrupa Gazi running team
ELİF KÖROĞLU Kadın 1993 TR istanbul Asya Beat Run Crew
Mahmut Yılmaz Erkek 1986 TR istanbul Avrupa Gazi runing team
Ali Çetin Erkek 1987 TR istanbul Avrupa
Duygu Nadiye AKIN Kadın 1993 TR istanbul Asya
Elham Golestani Kadın 1980 TR istanbul Avrupa Kişisel
Fatih Horuz Erkek 1988 TR Kocaeli
Zehra Pınar Özgür Kadın 1984 TR Bursa .
Kadir Aloğlu Erkek 2005 TR Kocaeli
Ahmet Eren Gül Erkek 2006 TR Bursa ferdi
Fatma Saçar yılmaz Kadın 1/83 TR istanbul Avrupa Gazi Running Team
Yiğit yıldıray Bakıcı Erkek 2001 TR Eskisehir
ÜMİT ŞAFAK ALTIER Erkek 1968 TR istanbul Asya IMPEX GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ
Muammer Özdemir Erkek 1972 TR istanbul Avrupa
Melike Kasap Kadın 1991 TR Bursa
Ahmet melih Arslan Erkek 1981 TR Bursa
Kaan Tamcan Erkek 1996 TR Bursa
Şevket Aygül Erkek 1970 TR Bursa BTSK
Sami ÖZKAN Erkek 1971 Türkiye Yalova Yalova runners
İsmet ÖZLER Erkek 1995 Türkiye Bursa Yenişehir Belediye Spor Kulübü
Furkan emre Özkan Erkek 2009 TR Bursa Yenişehirbelediyespor
Kübra DEMİRALAY Kadın 1976 TR Bursa DOCA PAKKENS
Mustafa DEMİRALAY Erkek 1973 TR Bursa DOCA PAKKENS
Ali ŞİRİN Erkek 1967 TR Bursa DOCA PAKKENS
Ayşegül KAYRAK Kadın 1972 TR Bursa DOCA PAKKENS
Beril ÜLÜFER Kadın 1992 TR Bursa DOCA PAKKENS
Burcu ÜLKÜ Kadın 1979 TR Bursa DOCA PAKKENS
Esma UĞURLU Kadın 1993 TR Bursa DOCA PAKKENS
Gökhan AZAR Erkek 1980 TR Bursa DOCA PAKKENS
Burhanettin Eraslan Erkek 1973 TR Bursa
İsa NUREDDİNOĞLU Erkek 1992 TR Bursa DOCA PAKKENS
İsmet TOKMAK Erkek 2002 TR Bursa DOCA PAKKENS
Kademcan YANIK Erkek 2000 TR Bursa DOCA PAKKENS
Keziban UĞUMLU Kadın 1978 TR Bursa DOCA PAKKENS
Ali Burak Eraslan Erkek 2005 TR Bursa
Mehmet SALÇAN Erkek 1994 TR Bursa DOCA PAKKENS
Mustafa Çağatay UZUN Erkek 1994 TR Bursa DOCA PAKKENS
Adnan Çoban Erkek 1982 TR istanbul Avrupa Emrah ÇAKMAK Smmm Ofisi
Necla SAĞ Kadın 1993 TR Bursa DOCA PAKKENS
Nurten KAZZAZ Kadın 1984 TR Bursa DOCA PAKKENS
Raile MEVLÜTOĞLU Kadın 1981 TR Bursa DOCA PAKKENS
Ramazan KAVAK Erkek 1991 TR Bursa DOCA PAKKENS
Sevilay İLARSLAN Kadın 1992 TR Bursa DOCA PAKKENS
Saliha Yılmazçelik Kadın 1995 TR istanbul Asya Akademik koşu
Soner PATAN Erkek 1995 TR Bursa DOCA PAKKENS
Vefa SEYFİDAR Kadın 1993 TR Bursa DOCA PAKKENS
Yasin SARVER Erkek 1992 TR Bursa DOCA PAKKENS
Pınar ÖVET Kadın 1984 TR Bursa DOCA PAKKENS
Ege ERUYAN Kadın 1995 TR Bursa DOCA PAKKENS
Ayla ALTIN Kadın 1979 TR Bursa DOCA PAKKENS
Hatice Nur YILMAZ Kadın 1997 TR Bursa DOCA PAKKENS
CELİL AKMAN Erkek 1971 TÜRKİYE Bursa DOCA PAKKENS
Şenol ÖZTÜRK Erkek 1974 TR Bursa GYMX BADEMLİ
Hasan Çelebi Erkek 1975 TR Bursa GYMX BADEMLİ
İsmail İŞEL Erkek 1978 TR Bursa GYMX BADEMLİ
Bahar Selin GENÇTÜRK Kadın 1991 TR Bursa GYMX BADEMLİ
Zeynep Tuba GÜRKAN Kadın 1975 TR Bursa GYMX BADEMLİ
Eliz GÜNEY Kadın 1971 TR Bursa GYMX BADEMLİ
Fırat TAVUKÇU Erkek 1985 TR Bursa GYMX BADEMLİ
Necati SARAL Erkek 1980 TR Bursa GYMX BADEMLİ
Doğan Güneş SUSUZ Erkek 1985 TR Bursa Uludağ İçecek
Sevgin AYYILDIZ Erkek 1976 TR Bursa Yeşim Koşu Takımı
Eftal BAĞCIOĞULLARI Erkek 1986 TR Bursa Yeşim Koşu Takımı
Samet ŞEN Erkek 1989 TR Bursa Yeşim Koşu Takımı
Nergiz SEFER Kadın 1993 TR Bursa Yeşim Koşu Takımı
Esra İNAL Kadın 1989 TR Bursa Yeşim Koşu Takımı
İBRAHİM KARASAKAL Erkek 1997 TÜRKİYE Bursa BUKA
Hasan Toprak Gürel Erkek 2011 TR Bursa
Raif Hüseyin Gürel Erkek 1977 TR Bursa Uludağ İçecek
HAKAN YAVAŞ Erkek 1980 TR Bursa GYKMAE
Aykut Şahin Erkek 1982 TR Bursa
Aydın Şahin Erkek 1983 TR Bursa Bireysel
fatih karaaslan Erkek 1992 Türkiye Bursa ferdi
AHMET AKYILDIZ Erkek 1978 TÜRKİYE Bursa FERDİ
Mehmet Kalkan Erkek 1982 TR istanbul Avrupa
Pembe Aydin Kadın 1976 TR istanbul Avrupa Beyfit
Gökhan Gündoğan ŞEN Erkek 1987 TR istanbul Avrupa RUNDAMENTAL
Bülent Metin Göymen Erkek 1991 TR istanbul Avrupa İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü
Hatice Çam Kadın 1983 Türkiye Bursa İnegöl Maraton
selen güleç Kadın 1989 TR Eskisehir eskisehir runners
ÖZGÜR ÖZGÖKÇELER Erkek 1977 Türkiye Bursa YOK
cihan polat Erkek 1988 TR Eskisehir yok
Nusret Özgür Erkek 1986 Türkiye Bursa Çimtaş Run
Yucel KILIC Erkek 1982 TR Bursa Bursa Koşu Akademisi
YILMAZ BAYDEMİR Erkek 1988 TR Çanakkale
Kadir Üstün Erkek 1995 TR istanbul Asya
Utku ÜNAL Erkek 1986 TR Bursa
MESUT Soner Erkek 1956 TR Antalya
Emre Apaydın Erkek 1992 TR Kocaeli
Sevim Sevinç Kadın 2001 TR Bolu -
Yüksel Kocakuş Erkek 1968 TR Kocaeli Tempo
FERHAN KANDEMİR Erkek 1969 TR Kocaeli TEMPO ATLETİZM
Fatih Ulaş Erkek 1981 TR istanbul Asya
Melda Tırpancı Kadın 1976 TR Bursa
Nermin Balaçiçek Kadın 1975 TR Bursa OSSA
Emir Yılmaz Erkek 2000 TR Samsun Uludağ Oryantiring Spor Kulübü
MEHMET AKİF GÜLTEKİN Erkek 1983 TR Bursa Bursa Kürek Kulübü
Adem Durmuş Erkek 1981 TR Kocaeli Tempo atletizm
Mehmet KOCATÜRK Erkek 1998 TR Bursa Uludağ OSK
Sevgi Kaya Kadın 1978 TR Bursa Bursa Kürek Kulübü
Müge Bal Kadın 1981 TR Bursa Bursa kürek kulübü
Emre Erol Erkek 1986 TR Yalova

26K GOOD AFTERNOON PARKURU KATILIMCI LİSTESİ

AD SOYAD CİNSİYET DOĞUM TARİHİ ÜLKE ŞEHİR TAKIM
HASAN KADİR YILMAZ Erkek 1986 TÜRKİYE Bursa BURSA MASTERLER ATLETİZM KULUBÜ
TUNCER TARAKCI Erkek 1972 TR istanbul Asya Amatör
Alaa Abed Erkek 1987 TR istanbul Avrupa
Lokman Sırakaya Erkek 1986 TR Eskisehir Eskişehir Runners
Recep Aluç Erkek 1973 Türkiye Bursa Botanik RUN
Selma Çetinkaya Türker Kadın 1976 Türkiye Bursa Esperto Executive
Yasin Küçükbahar Erkek 1984 Türkiye Bursa Bursa Koşu Akademisi
HÜSEYİN DEMİREL Erkek 1981 Türkiye Bursa Bursa Koşu Akademisi
YAŞAR YAĞCILAR Erkek 1991 Türkiye Antalya Bursa Koşu Akademisi
SUAT TAŞKIN Erkek 1979 TR Bursa Eskişehir Runners
Atilla Önver Erkek 1971 TR Bursa Sünger boblar
Fatih DURMUŞ Erkek 1989 Türkiye Bursa
ÖMER ERTUĞ Erkek 1981 TR istanbul Asya FAR RUNNERS
Faruk SÖNMEZLER Erkek 1981 TR Bursa BURSA KOŞU AKADEMİSİ
Semra Bulut Kadın 1987 Türkiye istanbul Asya FAR_RUNNERS
Remzi Gümüş Erkek 1974 Türkiye istanbul Avrupa Sadece Koşmuyoruz
Tülin Bayraktar Kadın 1963 Türkiye istanbul Avrupa Sadece koşmuyoruz
Kenan Akman Erkek 1981 TR Bursa Bursa masterler Atletizm klubu
ÖZLEM DOĞAN Kadın 1981 TR Ankara
Serdar Anlaş Erkek 1973 TR Ankara Bursa koşu Akademisi
Emrah Çalkavur Erkek 1982 TR Bursa
Sadri KULU Erkek 1985 Türkiye Bursa Bursa atıcılar run
Adem ÜNALAN Erkek 1975 TR istanbul Asya SadeceKoşmuyoruz
Cenk Algın Erkek 1976 TR Eskisehir Eskişehirrunners
CÜNEYT ÇALIŞKAN Erkek 1977 TÜRKİYE Bursa
Erkan Özkal Erkek 1990 TR istanbul Asya Sadece koşmuyoruz
Onur Aybars Çakır Erkek 1988 TR Ankara Sadecekoşmuyoruz
Akın Uluçevik Erkek 1960 TR istanbul Avrupa
mustafa atağ Erkek 1987 TR istanbul Avrupa
UĞUR ZEKİ BUNLU Erkek 1968 TR istanbul Avrupa TEKNOMAR
Tunahan GENÇOĞLU Erkek 1991 TR Bursa Adım Adım Bursa
Ahmet Burak Bilgin Erkek 1984 TR Bursa AKUT
Rıza Topkül Erkek 1980 TR Bursa Ferdi
Furkan Türetken Erkek 1984 Türkiye Bursa Alikev Runners
emine kılıç Kadın 1978 TR istanbul Asya BEYFİT
Aytaç Gazioğlu Erkek 1975 TR istanbul Avrupa BeyFitRun
Selnur Yeter Kadın 1968 TR Bursa -
Hasan Soyertik Erkek 1975 TR Kocaeli Ferdi
Yüksel Esen Erkek 1964 TR Bursa
süleyman satılmış Erkek 1993 Türkiye Bursa Yenişehir belediye spor
Mehmet Yener Erkek 1975 TR Bursa Uludağ Premium
Ebru Yazıcıoğlu Kadın 1973 Türkiye Bursa Bireysel
Süleyman Araz Erkek 1992 TR Bursa
Ahmet Ziya Erdoğan Erkek 1954 T.C Bursa
Anna Shevtsova Kadın 1987 TR istanbul Avrupa Beyfit
CEM ESER YOLA Erkek 1975 TR istanbul Asya BEYFİT
TARIK MUSLU Erkek 1997 TR Bursa OEM TEKNİK
Abdurrahman yaman Kurt Erkek 1975 TR istanbul Asya Kollejliler Koşuyor
SELÇUK ŞEN Erkek 9/82 TR Kocaeli ÇAGET
Murat Altun Erkek 1979 TR istanbul Asya Aydoscross
yasin PAMUK Erkek 1972 TR Kocaeli BRAVORUN
Abdulmuttalip ŞAHİN Erkek 1961 TR Bursa Ferdi
Fahri Düvenci Erkek 1969 TR Bursa Bursa masterler atletizm spor kulübü
Namık Budak Erkek 1964 Türkiye Bursa Bursa Masterler Atletizm Kulübü
ASLI YILDIZ Kadın 1992 TR Bilecik Bozüyük YSS
ZAFER YILDIZ Erkek 1987 TR Bilecik Eczacıbaşı Vitra
Canan Küçük Erkek 1993 TR Bursa -
Selahhattin Kerim Bayram Erkek 1965 TR Bursa
Özgen Kamay Erkek 1966 TR Bursa Bursa Triatlon SK
B.Ali ŞEN Erkek /978 TR Balikesir Kyzkos koşu grubu
Ahmet Kılıç Erkek 1979 TR istanbul Asya FAR RUNNERS
Hakan Dilmen Erkek 1972 Türkiye Bursa Bursa koşu Akademisi
Ebubekir SÖZBİR Erkek 1996 TR Bursa Ferdi
Saeed Ghaffari Erkek 1984 TR istanbul Avrupa Celesta sprint
Kemal ELİTOĞ Erkek 1977 TR istanbul Avrupa FAR RUNNERS
Esra Dinçer Kadın 1980 Türkiye Bursa Adana Running Club
Esra Tunca Karakaya Kadın 1984 Türkiye Bursa Yalova Runnners
Gürkan Hayırtaş Erkek 1992 TR Bursa Adım Adım Bursa
ZEHRA ER Erkek 1986 TR istanbul Avrupa alikev run
Mustafa Şahin Erkek 1988 TR Bursa
Hasan Ersoy Erkek 1988 TR istanbul Asya
Serhan Demirtaş Erkek 1973 TR istanbul Avrupa
Seven Aydos Kadın 1981 TR istanbul Avrupa Beyfit
Sefa Aydos Erkek 1977 TR istanbul Avrupa Beyfit
Emre Baykal Erkek 1981 TR Bursa
Kadir Karakoç Erkek 1977 TR istanbul Avrupa Aydos cross running team
Gültekin Deniz Erkek 1971 TR istanbul Asya Aydoscros
SİR MEHMET EVRİM OLGUN Erkek 1993 TR istanbul Avrupa Runfocus
Kadir Öğüt Erkek 1983 TR istanbul Avrupa
Barış Küçükaslan Erkek 1981 T. C Bursa
Suat ERTUĞAL Erkek 1998 TR Bursa Gazi Running
Hikmet Aykut KAZANCI Erkek 1988 TR Izmir Voltrun
İlker Pehlevan Erkek 1972 Türkiye Bursa FK_RUNNING
Nergis Curtis Kadın 1973 TR Bursa London Whatsup Runners
betül ahıskalı Kadın 1997 TR Ankara Aosk
Utku GÜR Erkek 1987 TR istanbul Avrupa BEYFİT İST
Erdoğan ÇATALTEPE Erkek 1965 TR istanbul Asya İstanbul Mast. Atl Klb.
Gönül ÇATALTEPE Kadın 1968 TR istanbul Asya İstanbul Mast. Atl Klb.
Mustafa Akarsu Erkek 1980 TR istanbul Avrupa runistanbulclub
Celal Kızıltepe Erkek 1965 TR istanbul Asya Tuzla
Veysel ÖZDER Erkek 1984 Türkiye Kocaeli
Emin Murat Bilgin Erkek 1993 TR Kocaeli Bravurun
ERHAN GÜMÜŞ Erkek 1964 TR istanbul Asya
mustafa kocaer Erkek 1986 TR Bursa BarTeam
TARKAN İNCE Erkek 1969 TR istanbul Avrupa Voltrun
FARIDA ABDUKADIROVA Kadın 1989 TR istanbul Asya Voltrun
Kenan Varol Erkek 1982 TR istanbul Asya
Harun Yüce Erkek 1959 TR istanbul Avrupa
Ertekin gökhan Özel Erkek 1990 TR istanbul Avrupa Voltrun
Tuğçe Turhan Kadın 1998 TR istanbul Asya VoltRun
Ramazan Bozkurt Erkek 1982 TR istanbul Avrupa VOLTRUN RUNNİNG TEAM
Berkin gulcan Erkek 2005 TR Ankara Sabanci universitesi
BARIŞ KÜÇÜK Erkek 1981 TR Artvin VOLTRUN RUNNING
Ercan Akpay Erkek 1985 TR istanbul Asya Anadolu Hisarı atletizm
Siyami Altunbaş Erkek 1973 TR Bursa
Yusuf Levent Özdemir Erkek 1969 Türkiye istanbul Avrupa Büyükçekmece / RunZone 5
Ertan Yeşilöz Erkek 1970 TR istanbul Avrupa bireysel
Türker Yılmaz Erkek 2003 TR Kocaeli
Zeyneb Neris Yılmaz Kadın 2003 TR istanbul Asya
Resul Tezal Erkek 1981 TR Kocaeli Bravorun
Yalçın Doğu Erkek 1972 Türkiye Bursa
orhan başıbüyük Erkek 1984 TR istanbul Avrupa istanbul masterleri atletizm klübü
Şamil Onuralp Buğracan Başkaya Erkek 1995 TR Sakarya Ak Gıda
zeynep gökcan Kadın 1986 TR istanbul Avrupa runingacademy
Yasin Murat Timuçin Erkek 1978 TR Bursa Bursa Maraton
hayrettin Erdemir Erkek 1979 Türkiye Bursa Ferdi
Fikret Santır Erkek 1974 Türkiye Bursa
Hasan yigit Seckin Erkek 1990 TR Düzce Yok
GAZİ YILDIRIM Erkek 1972 TR istanbul Avrupa Gazi Running Team
Samet Aşık Erkek 1994 TR istanbul Avrupa
Ayhan Kaya Erkek 1989 TR Bilecik Bireysel
Okan Yılmaz Erkek 1982 TR istanbul Avrupa Gazi Running Team
Aydın Han Erkek 1977 TR istanbul Asya
Ahmet SEVİLMİŞ Erkek 1975 TR Afyonkarahisar
Letifşah BOZKURT Erkek 1984 Türkiye Yalova YalovaRunners
ENVER OKUMUŞ Erkek 1982 TÜRKİYE Bursa Uludağ Atletizm/OYAK RENAULT KOŞUYOR
Hülya Takım Kadın 1974 Türkiye Bursa İnegöl Belediye Spor
Muzaffer Kaya Erkek 1964 TR Bursa İnegöl maraton
ümit çalışkan Erkek 1983 TR Bursa İnegöl Maraton
EMRAH ÇAKMAK Erkek 1984 TR istanbul Avrupa Emrah ÇAKMAK SMMM Ofisi
Deniz ÇAKMAK Kadın 1979 TR istanbul Avrupa Emrah ÇAKMAK SMMM Ofisi
İbrahim Gökalp Erkek 1984 TR istanbul Avrupa Emrah ÇAKMAK Smmm Ofisi
ilker yetişmişoğlu Erkek 1974 TR Bursa hürriyet mtal
Sinan Avşar Erkek 1977 TR istanbul Avrupa Aydos cross
Hüsnü Zafer Kömürcü Erkek 1975 Türkiye Bursa Bursa Koşu Akademisi
ALİ KAYTAN Erkek 1963 TR Bursa BURSA MASTERLER ATLETİZM KULÜBÜ
ALİ KAYTAN Erkek 1963 TR Bursa BURSA MASTERLER ATLETİZM KULÜBÜ
Büşra Demir Kadın 1993 Türkiye Bursa DOCA PAKKENS
Elif İslam Kadın 1980 TR Bursa Arb coaching
Tarık Değer Erkek 2005 TR istanbul Asya
ORHAN BAHÇEKAPILI Erkek 1983 TR istanbul Avrupa Beyfit
ALİRIZA AZİMİ Erkek 1984 TR istanbul Avrupa
ATA CAN BEKTAŞ Erkek 1986 TR istanbul Asya
Nil Erdem Kadın 1976 TR istanbul Avrupa Beyfit
Nazlı Eker Kadın 1985 TR istanbul Avrupa Beyfit
Samet durmuş Kara Erkek 2002 TR istanbul Avrupa Beyfit
ZAFER ULUĞ Erkek 1975 TR istanbul Avrupa BEYFİT
Özlem Demir Kadın 1981 TR Bursa Ferdi
Özgür MURAT Erkek 1977 TR Eskisehir Eskisehir Runners
TURGUT RAMAZAN UYGUN Erkek 1974 TR istanbul Avrupa RUNDAMENTAL/ESKİŞEHİRRUNNERS
Zübeyde Sivriservi Kadın 1975 TR Eskisehir Eskişehirrunners
Özkan Er Erkek 1973 TR Kocaeli
ONUR ALPER Erkek 1976 TR istanbul Asya RunIT
Zeki HOLACI Erkek 1976 TR Sakarya Endorfin
Sıla Dursun Kadın 2003 Türkiye Bursa İstanbul Orienteering SK
İdris Tosun Erkek 1972 Türkiye istanbul Avrupa Buldan vakfı
Ahmet Kaynatma Erkek 1997 TR Bursa
BİLAL DÜLGER Erkek 1970 TR Kocaeli TEMPO ATLETİZM
Emre Gün Erkek 1990 TR Kocaeli Tempo
Arif Avcı Erkek 1988 TR Kocaeli Tempo
ERKAN KOÇ Erkek 1973 TR Kocaeli Tempo Atletizm
AHMET AY Erkek 1976 TR Kocaeli TEMPO ATLETİZM
Uğur Bilgiç Erkek 1988 TR istanbul Asya Tempo
Ahmet Ergüven Erkek 1990 TR Bursa
Çiğdem Keçeci Kadın 1974 TR istanbul Avrupa

50K GOOD EVENING PARKURU KATILIMCI LİSTESİ

AD SOYAD CİNSİYET DOĞUM TARİHİ ÜLKE ŞEHİR TAKIM
Mehmet Güven Erkek 1988 Türkiye Bursa
NAZMİ BAHAR Erkek 1970 Türkiye Bursa BotanikRUN
Ayhan Karaağaç Erkek 1986 Türkiye Ankara Bursa Koşu Akademesi
oktay Can Erkek 1984 Türkiye Bursa Bursa koşu akademisi
murat arda oğuz Erkek 1983 TR Kocaeli alfaidman
Yurdalan Ünlü Erkek 1974 Türkiye Bursa
Mesut Yiğit Erkek 1983 Türkiye Bursa BotanikRun
Serdar İnan Erkek 1989 TR istanbul Asya Running Academy / Merrel One Trail
HARUN KARAOĞLAN Erkek 1983 TÜRKİYE Yalova Aksa Sağlam Adımlar
Mikail Yılmaz Erkek 1975 TR Balikesir Bireysel
İLKER YILDIRIM Erkek 1986 TR Kocaeli Alfa İdman
Kutay Talu Derin Erkek 2000 TR istanbul Asya
Ersin Alkan Erkek 1982 TR Bursa
Serhat Kırali Erkek 1980 TR istanbul Asya BJK
Güler Yıldırım Kadın 1975 TR Bursa Inegöl Atletizm
Emre Soyak Erkek 1993 TR Kütahya
engin çetinay Erkek 1982 TR Mugla Uludağ Premium
Ahmet Husrev BALCI Erkek 1997 TR istanbul Avrupa RUNDAMENTAL
Arseni Denisenko Erkek 1963 TR istanbul Asya ferdi
Ece Ilgazlı Kadın 1991 TR istanbul Avrupa Akademik Koşu
Hüseyin Şirin Erkek 1983 TR istanbul Avrupa Akademi koşu
Pınar Ayık Kadın 1978 TR istanbul Asya Akademi koşu
Birkan Halis Erkek 1987 TR istanbul Avrupa BEBİDOSK-BEYFİT
Fikret Güngör Erkek 1974 TR Kocaeli Cağet
CENK KILIÇ Erkek 1994 TR istanbul Avrupa BEYFİT
Oğuzhan DEMİRHAN Erkek 1975 TR Ankara TULPARRUNNİNG
ŞEVKİ DEMİRTAŞ Erkek 1980 Türkiye Ankara TULPARRUNNING
İbrahim Emmedik Erkek 1973 TR Ankara Tulparrunners
Tamer Özker Erkek 1969 Türkiye istanbul Avrupa Özgür FilistinRUN
Gökhan Gündoğan Erkek 1988 Türkiye Izmir İzmir kosu gücü
Mehmet Ekinci Erkek 1975 TR istanbul Avrupa Özgür FilistinRUN
Cengiz Akyüz Erkek 1976 Türkiye istanbul Avrupa YARIMADA KOŞU GRUBU
Alper Uysal Erkek 1985 TR istanbul Avrupa Patika sevenler derneği
murat yılmaz Erkek 1992 TR Bursa
Recep Yücel Erkek 1986 TR istanbul Avrupa Beyfit run
Erkan Yıldıran Erkek 1977 TR Kocaeli
Hasan Akyol Erkek 1986 TR Bursa
Mikhail Agapov Erkek 1993 TR Bursa
MESTAN TURHAN Erkek 1995 TR istanbul Asya MG ATLETİZM SPOR KULÜÜBÜ
HÜSEYİN ALPARSLAN Erkek 1972 TR istanbul Avrupa Büyükçekmece Run Zone 5
Nur ipek Deniz Kadın 1991 TR Kayseri
Akan Kızıl Erkek 1991 TR istanbul Asya YARIM ADA KOŞU GRUBU
FAHRİ CANDAN Erkek 1966 TR istanbul Avrupa AKUT
Abdurrezzak Bayık Erkek 1964 Türkiye Bursa Bursa Koşu Akademisi
Sadık Taşkın Erkek 1987 Türkiye istanbul Avrupa Garmin-Raidlight Türkiye
Hatice Yorgancı Bedikoğlu Kadın 1972 TR istanbul Avrupa Beyfit
Satılmış Gündoğdu Erkek 1966 TR Ankara Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü
serkan sevinç Erkek 1981 TR Bursa
ALİ KAYTAN Erkek 1963 TR Bursa BURSA MASTERLER ATLETİZM KULÜBÜ
ALİ KAYTAN Erkek 1963 TR Bursa BURSA MASTERLER ATLETİZM KULÜBÜ
Dilara Baytaroğlu Kadın 1994 TR istanbul Avrupa Beyfit
Artun Bedikoğlu Erkek 1973 TR istanbul Avrupa Beyfit
Battal Uçar Erkek 1998 TR Bursa
Mehmet Karsel Erkek 1962 TR Bursa İnegöl Atletizm
Rami Sevinç Erkek 1973 TR Bursa İnegöl maraton
Tunay İdacı Erkek 1992 TR Izmir Ata Yahşi Spor Kulübü
Eser Bakırcı Erkek 1985 TR istanbul Avrupa Teacherrun
Rojda Sezer Kadın 1969 TR Aydin Vegan Derneği Türkiye
Ziya ÖZDEMİR Erkek 1968 TR Balikesir Ferdi
zekine pündük Kadın 1973 TR Balikesir
Tanzer DURSUN Erkek 1969 Türkiye Bursa
Cevriye Tunç Kadın 1975 TR istanbul Avrupa AKUT
ÇETIN TAPAR Erkek 1975 TR istanbul Avrupa Avcılar belediye sk